Medyum Ali Hoca incelemesi

Medyum Ali Gürses (Medyum Ali Hoca) kimdir?

Hepimizin başına geliyor: Keklerin kalıba yapışmasını nasıl önleriz?

Demet Akalın hesabı görünce deliye döndü

Medyum Ali Gürses (Medyum Ali Hoca) kimdir?

Gündem, Magazin 25 Haziran, 10:10'de eklendi

Medyumların çalışma alanlarından biri olan havas ilmi, tarihin her döneminde kullanılmış, hatta padişahların bile gömleklerinde görülebilen oldukça özel bir ilimdir. Medyumlar tarafından günümüzde ihtiyaç duyulan her talep için uygulanan bu ilim, maneviyatın hayatımıza olan yoğun etkisini net biçimde gözler önüne seriyor.
Havas ilmi, bu aleme ait olmayan enerjilerin kullanılmasına dayanan bir çalışmadır. Medyum Ali Gürses gibi işinin ehli isimler tarafından başarılı biçimde yapılabilen bu uygulamalar sonucunda, kişilerin talep ettikleri olaylar, bu alemlerden gelen enerjiler vasıtasıyla gerçekleştirilir. Kimi zaman özel kağıtlar, kimi zaman özel mürekkepler ile gerçekleştirilen bu ilimde, zamandan okunan duaya kadar, her şeyin büyük bir önemi vardır.

Medyum hocaların pek çoğu yaptıkları çalışmalarda havas ilmini tercih ediyor. Özellikle Medyum Ali Hoca gibi isimlerle çalışıyorsanız en iyi şekilde faydalanabileceğiniz bu kadim teknikler, dünyanın her ülkesinde kullanılmaya devam ediyor. Sadece Türkiye’de değil, farklı isimlerle Avrupa’da da uygulanan bu ilim, günümüze kadar ulaşan en özel manevi bilgiler arasında gösteriliyor.
Uzun yıllar boyunca aslını kaybetmeden medyumlar aracılığıyla günümüze kadar ulaşan havas ilmi, vefk yapımında da kullanılan manevi ilimler arasındadır. Medyum Ali Gürses de, vefk ile ilgili kendisine gelen taleplerde, havas ilminin gizemlerinden yararlanarak çalışmalar yapmaktadır.

Havas ilmini uygulayabilen medyum sayısı fazlasıyla az. Sadece gerçek medyumlar ve hocaların sahip olabileceği bu bilgiler, Medyum Ali Gürses gibi isimlerin elinde çok daha değerli hale gelirken, sahte medyum hocaların da net şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu ilimlerin taklit bile edilemiyor olması, medyum hocaların çok daha rahat çalışabilmelerine imkan veriyor.
Medyum Ali Gürses, Mısır’da eğitimini aldığı havas ilmini, uzun yıllardır kendisine talepte bulunan herkes için uygulamakta. E-posta yoluyla medyumalibey@gmail.com adresinden veya 0535 590 62 75 telefon numarasından ulaşılabilen Medyum Ali Hoca, havas başta olmak üzere, tüm diğer manevi ilimler konusunda Türkiye’nin en önde gelen isimlerinden biri olarak tanınıyor. Özellikle yıllardır bu alanda, aynı ciddiyetle çalışıyor olması, Medyum Ali Gürses’in hem bilgisini, hem de tecrübesini çok değerli kılıyor. Sadece Türkiye’ye değil, tüm dünyaya çalışmalar yapan Medyum Ali Hoca, ülkemizin manevi ilimler konusunda yetiştirdiği en değerli isimlerden birisi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.